Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

1994 yılında Denizli’nin Merkezefendi İlçesi’nde  kurulan firmamız, okul malzemeleri ve eğitim araçları sektöründe yirmi yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. O yıllarda Burdur, Isparta, Muğla, Afyon, Antalya ve Aydın illerine pazarlama ekibimizle aktif faaliyet gösteren firmamız, okul malzemeleri eğitim araçları imalatını Denizli Bayramyeri mevkiinde 1200 m2 alanda kendi binasında yapmaktadır. Okulların A’dan Z’ye tüm okul malzemeleri, okul donatım malzemeleri, eğitim araç ve gereçleri, okul araç ve gereçleri konusunda sektöründe lider konumdadır. Okul konusunda kendi sektöründe en geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Firmamız bir okulda bulanabilecek tüm resmi evrak, basılı ve matbu evrakların üretimini kendi matbaasında üretmektedir. Kendi grafikerlerimiz tarafından çizimi yapılan eğitim materyallerin üretiminden tasarımına kadar her şeyde kendi imkanlarımız kullanılmaktadır. Birçok okul malzemesi,  harita, bando malzemesi, halk oyunu  malzemesi, Atatürk büstü, Atatürk maskı, Atatürk köşesi, kırtasiye malzemeleri, haritalar ve laboratuvar malzemesi bulunmaktadır. Anasınıfı ve okul öncesi malzemelerinin birinci sınıf ahşap malzemeden imal edilmiş ürünlerini de satmaktayız. Beyaz tahta, okul tahtası ve yazı tahtalarımız birinci sınıf ve kararmaz yüzeylidir.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.