Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Blog Yazıları RSS Feed

27 May Okul Malzemeleri
0 859
Okul malzemelerine binlerce para vermeye artık son Yeni Merhaba kırtasiyede okul malzemeleri uygun fiyata sizleri bekliyor. Birbirinden güzel okul araç ve gereçleri sitemizde bulabilirsiniz Bu okul malzemelerinin hepsi birinci kalitede uygun fiyata Neler var peki burada?Yeni Merhaba Kırtasiyede tüm okul araç ve gereçleri yani:Kalem, Defter, Silgi, ..
27 May Okul Araç Gereçleri
0 830
Okul araç gereçlerinin okullarda bulunması zorunludur. Sıra masa gibi malzemeler dışında öğrencilerin ilgisini çeken ve öğrencilere hitap eden malzemelerin bulunması öğrencilerin okulda yapmış olduğu ders aktivite gibi şeylerde öğrenim açısından kolaylık sağlar. Öğrenciye hitap eden malzemeler bulunduğunda öğrencinin derse olan verimi ve ilgisi art..
27 May Eğitim Araçları
0 702
Eğitim araçları deyince ilk aklımıza gelen sıra, dolap, masa,  sandalye, kırtasiye, panolar, mantar panolar, haritalar, yazı tahtası, cetvel vb. ürünler gelir değil mi?Eğer öyleyse tam adresine geldiniz. Yeni Merhabada bunların tamamı satılır.Voleybol, basketbol, hentbol, tenis toplarını uygun fiyata burada bulabilirsiniz. İskelet sistemi, deney se..
27 May Beyaz Yazı Tahtası
0 867
Beyaz yazı tahtası en çok tercih edilen tahtadır. Okullarda öğretmenler ve öğrenciler için kolaylık sağlayan yazı tahtasıdır. Beyaz yazı tahtasını kalemi ayrıdır. Beyaz yazı tahtası yazımı kolaydır rahat bir yazımı vardır. Toz vb. şeyler yapmaz. Beyaz yazı tahtalarını akıl tahta alanında da kullanabilirsiniz. Öğretmenler ve öğrenciler için sağlıklı..
22 Şub Mangala oyunu nasıl oynanır?
0 1276
Mangala, mankala, mancala gibi farklı isimlerle de anılan Türk strateji ve zeka oyunudur. Mangala 2 kişi ile oynanır. Oyun tablası üzerinde karşılıklı 6'şar adet olmak üzere 12 küçük kuyu ve her oyuncunun taşlarını toplayacağı birer büyük hazine bulunmaktadır. Red Mangala oyunu 48 taş ile oynanır.Oyuncular 48 taşı her bir kuyuya 4'er adet olmak üze..
03 Eyl Okul Öncesi Eğitimin Önemi
admin 0 1448
Okul öncesi eğitim süresince çocuklar ilköğretime hazırlanırken, paylaşmayı, dayanışmayı, sosyalleşmeyi ve birlikte çalışmayı öğrenirler. Okul öncesi eğitimin amacı çocuklarda öğrenmeye ilgi uyandırmak ve çocuğun varolan yeteneklerini görünür kılmaktır. Bu dönem, araştırmacılar için çocuğun yüksek öğrenme potansiyeline sahip olduğu bir dönem olarak..
05 Nis Çocuk Gelişiminde Oyunun ve Oyuncağın Önemi
admin 0 12373
Her yaştaki insan için oyun önemlidir. Çünkü, yaşam oyunlarda biçimlenir ve anlam kazanır. Çocuklar için oyun eğlenceden çok daha büyük anlamlar taşır. Çocuk oyun oynayarak kendini keşfeder, geliştirir, dünyayı tanır ve dünyanın işleyişine uyum sağlamaya çalışır. Oyun çocuğun dilidir, iletişim biçimidir. Duygularını sözel aktarmak için gerekli olan..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.